محل تبلیغات شما

دیروز  بعد از برگشت از کارخونه با همکلاسی رفتیم خونه ی مادرشوهر. شب دیروقت برگشتیم. تا دیروقت تر هم فیلم تماشا کردیم و خیلی دیر خوابیدیم. صبح ساعت نه بیدار شدیم. بعد از صبحانه من رفتم و دوش گرفتم و بعد برای ناهار باقالی قاتوق پختم با ماهی دودی. (به سفارش همکلاسی). با اینکه من اصالتا گیلانی هستم خورشت باقالی قاتوق رو دوست ندارم اما همکلاسی خیلی دوست داره. اما خدایی چسبید. بعد هم بساط پختن نان رل دارچینی رو به پا کردم و نون شیرینی پختم . خدایی خیلی لذتبخش بود. با همکلاسی تصمیم گرفتیم برا عید خودمون شیرینی نخودچی بپزیم.

عصر هم با همکلاسی رفتیم بیرون. برف و بارون قاطی و درهم میبارید. آرایشگاه گیوا توی مرزداران رو پیدا کردیم و بستنی خوردیم و برگشتیم خونه.

درخصوص آرایشگاه هنوز تصمیم قطعی نگرفتم. راستش بعد از صحبت با نون عزیز(دخترک ابروکار) و میم عزیز(دختر رنگ کار) دلم نمیخواد جای دیگه ای برم. اون طفلکی ها که گناهی ندارند مشتریشون رو از دست بدن. در ضمن خودم به اون فضا عادت کردم. از همه مهمتر خیابون پر از مغازه ی گیشاست که خیلی از نیازهای منو تامین میکنه. شیطونه میگه شنبه رو مرخصی بگیرم و برم نوبت آرایشگاهم رو بگیرم و بعد از ظهرش هم کیک تولد همکلاسی رو آماده کنم.

دیروز توی ای*نس*تا*گر*ام یه پست بود که نوشته بودکه قیافه اولویت  انتخاب ن توسط اکثر مردان نیست. 

به همکلاسی گفتم اولویت تو در انتخاب من چی بود؟

یه ویژگی جسمی رو گفت که توی خیلی از اون صفحات دلیل توجه مردان ذکر شده اما من فاقدش هستم. کمی نگاهش کردم. گفت تو چرا این نوشته ها رو باور میکنی. این چیزها برای هر فردی منحصر به فرده. شاید قیافه برای مردها اولویت انتخاب نباشه اما اولویت شروع اکثر رابطه هاست. اما مطمئنا اکثر مردان و ن  میبایست دنبال آرامش باشندنه قیافه ولی خوب این روزها بایدهای جامعه و افراد تغییر کرده.

دیدم راست میگه. این صفحات صرفا افکار خودشون رو به ما منتقل میکنند و هیچ منبع موثقی برای ادعاهاشون ندارند.

در مورد مراسم‌ یادبود خیلی حرف ها برای گفتن دارم.

خدایا بابت بارش های این مدت سپاسگزا م.

بابت  این روزهای آروم و دوست داشتنی سپاسگزارم.

از اینکه هر روز پنجره ای جدید به روی من باز میکنی که بتونم بهتر و بیشتر بشناسمت اون هم بدون تعصبات مذهبی، سپاسگزارم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها