محل تبلیغات شما

امروز به دلیل برف کرج یک ساعت زودتر راه افتادیم و ساعت پنج و نیم رسیدم خونه. سریع بساط سوپ رو به پا کردم. سیب زمینی و هویج و پیاز رو خرد کردم و با بال و گردن مرغ ریختم توی قابلمه. از توی فریزر کیسه ی آب مرغ زرد رو هم برداشتم و انداختم توی قابلمه و زیرش رو روشن کردم. کمی که گذشت بوی سیر بلند شد. با خودم فکر کردم : یعنی قبلا هنگام پخت توی آب مرغ، سیر ریخته بودم؟! 

رفتم سمت قابلمه و دیدم هنوز یخ آب مرغ باز نشده . با خودم فکر کردم چقدر غلیظه. بعد از نزدیک نگاه کردم و دیدم ای وای بر من! 

کیسه ی سیر سابیده ای که کمی تفت داده شده بود رو به جای آب مرغ انداختم توی قابلمه. سریع درش آوردم و قابلمه رو توی آبکش برگردوندم و مرغ و محتویات رو شستم و دوباره سوپ رو بار گذاشتم.

جدیدا از این خرابکاری ها زیاد انجام میدم.

هفته ی قبل کوکوی کدو سبز پختم. همش حس میکردم یه چیزی رو نریختم داخل موادش اما یادم نمیومد.

وقتی شروع کردیم به خوردن دیدم چقدر غذا شیرین شده. همکلاسی گفت نمک نریختی؟ تازه یادم افتاد که نمک یادم رفتهبوده.

همکلاسی میگه: غذا به سبک امریکایی ها پختی!!! شیرین!!!!

همکلاسی هزارتا خوبی داره در کنارش یه چندتا ویژگی هم داره که خوب ، کنار اومدن با اونها برا من سخته! 

مثلا اصلا دوست نداره حرف محیط کار توی خونه زده بشه. در مورد کارهای شرکتشون چیزی به من نمیگه! بالطبع وقتی منم میخوام در مورد شرکت حرف بزنم سریع سر و ته قضیه رو هم میاره تا حرف تموم بشه. خوب منی که کسی رو اطرافم ندارم و در طول روز هم توی محیط کار خیلی تحت فشار هستم برام خیلی سخته که حتی نمیتونم یه درد و دل ساده هم باهاش بکنم.

امروز در مورد یه قضیه ای جوری رفتار کرد که با خودم گفتم دیگه تا کارم رو عوض نکردم هیچی بهت نمیگم ! 

خدایا سپاسگزارم که مادرشوهر و خواهرشوهر مهربون و خوبی قسمتم کردی!

خدایا سپاسگزارم که میتونیم در این شرایط سخت یخچالمون رو در حد نیاز پر نگه داریم.

خدایا سپاسگزارم که هر روز ماها رو صحیح و سالم به مقصد میرسونی.

خدایا سپاسگزارم که آرزوهام رو یک به یک برآورده میکنی!

خدایا خودت به مردم سرزمین من کمک کن. فقر و تنگدستی رو از مردم دور کن.

خدایا سفره های مردم رو گسترده و پر نگه دار! 

خدایا اونجوری که خودت صلاح میدونی سختی و درد و مشقت رو از این مردم دور کن.

الهی آمین.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها